Albert Genau Cam Balkon Sistemleri
Albert Genau 2002 yılında Balkon / Cephe Camlama konusunda faaliyetlerine başlayarak henüz bu konuda Türkiye’de bir sektör oluşmamışken yatırımlarını yapmaya başlamıştır. Bu doğrultuda müşteri beklentileri ve kaliteyi yeniden tanımlayıp farklı bir perspektiften bakarak bir “sistem firması” olmayı benimsemiştir. Bu anlayış çerçevesinde, sistem kapalı bir döngü haline getirilerek, müşterilerden ve bayilerden gelen geri besleme bilgisi bir veri tabanında toplanmaktadır. Buradaki bilgiler ışığında ürün ve hizmet sürekli olarak denetlenmektedir.

Üretimlerini TSE-ISO-EN-9000 Kalite Yönetim sistemi altında yapan Albert Genau, bayiden müşteriye kadar olan malzeme ve bilgi hareketini takip ederek “kalitli ürünü, kaliteli hizmet ile sunmayı” garanti altına almıştır.

Ürettiği yeni ürünlerle, sektöre yön veren konumunu daha da güçlendiren Albert Genau, tasarım ve inovasyon konusundaki becerisini de, konusunda dünyada bir ilk olan “ısı bariyerli balkon/cephe camlama sistemi” ile 2003/01205 sayılı patenti Avusturya Patent Ofisinden alarak belgelemiştir.
 

Facebook Video müzik dinle video izle şarkı sözleri rüya tabirleri yemek tarifleri