Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız

Kış Bahçesi Özellikleri

Kış bahçesi teknik özellikleri incelendiğinde cam, çelik ve profil kullanıldığı ortaya çıkmaktadır. Profilde genellikle sıkıştırılmış conta kullanılmalıdır. Cam kullanımında ise 33 mm kalınlığa kadar yalıtımlı ve ses geçirmez uygulamalar kullanılmalıdır. Ayrıca, uygun destek sacının da faydası olacaktır.

Günümüzde kış bahçesi teknik özellikleri incelendiğinde tek bir alan olabileceği gibi küçük odacıklar da bulunabilir. Bunu belirleyen ise, projede yer alan bilgiler ve kış bahçesinin büyüklüğüdür. Yapılacak alanda zemin etüdü yapılmalı ve gerekli zemin uygulamamaları da sağlanmalıdır. Ayrıca, kapılarda ek güvenlik sağlayan özel dolguların kullanılması da önerilmektedir.

Kış bahçesi teknik özellikleri konusunda belirlenen teknik şartnameye uygun hareket edilmelidir. Hangi malzemelerin hangi kalitede kullanılacağı bilgisi burada mevcuttur. Firmaya düşen ise, malzemeyi en doğru şekilde bir araya getirmek ve montajı eksiksiz yerine getirmektir.

Kış bahçesini ne kadar kaliteli malzemeyle üretirseniz üretin doğru montaj tekniği olmaması verim almanızı engelleyecektir. Bu nedenle kış bahçesi teknik özellikleri ile birlikte işçilik konusuna dikkat edilmelidir. Her aşama doğru hesaplanmalı ve en doğru üretim gerçekleşmelidir.