Faaliyetlerimiz

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Çeşitleri İçin Tıklayınız


Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam sistemleri, bir çok özelliğe sahiptir. Cam balkonlar içeri doğru katlandıkları için temizliği kolaydır. Evinize daha çok güneş ve hava girmesini sağladıkları için sağlıklıdırlar, ayrıca cam balkonlarda kullanılan tüm malzemeler sağlığa uygundur. Katlanır cam sistemi camların istenilen noktada katlanıp toplanabilmesiyle estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Cam balkonlarda Katlanır klavuz sistemi ile kusursuz yalıtım sağlanır. Cam balkonlarda kolay açılabilen kilit sistemleri kullanılır. Cam balkonda perde takabilme imkanı vardır. Kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı estetik bir şekilde açık tutabilme imkanı vardır. Cam balkonlar güvenlidir. Cam balkonlarda UV filitreli malzemeler kullanılabilmektedir. Cambalkon uyumlu ve estetik bir cephe görüntüsü sağlar. Bunların yanında cam balkonlar yer kazanımı, temiz ve ferah bir ortam, küçük çocuklarınız için emniyet, enerji tasarrufu, gürültü izalasyonu, hırsızlığa karşı tedbir, kolay temizlik, kolay kullanım, bakım kolaylığı, ekonomik yaklaşım sağlar ve evinizin veya mekanınızın değerini artırır. Cam balkon ve katlanabilir camlar tadilat projesi gerektirmez, kat maliklerine yasal bir sıkıntı vermez, Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir, Her türlü balkon sisteme uygundur, Sistemde kanatların bir yada birkaçını pencere gibi açıp kullanabilme imkanı vardır, Açıldığında az yer kaplar, cam balkon sistemlerinde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Boya olarak eloktrastatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir.

Sürgü Sistem Cam Balkon

Sürgü Sistem Cam Balkon Çeşitleri İçin Tıklayınız


Mekanlarınızın daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Alt bilyalı rulmanlar kanatlarnı sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale geliyor. Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini özel tasarım baza kapağı sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.

Ürün Özellikleri

Sistemin kullanıldığı yerler; dükkan girişleri, veranda kapamaları, terasa çıkış alanları, sigara odaları, ofis bölmelerinde kullanılmaktadır.

Cephe Sistemleri

Cephe Sistemleri İçin Tıklayınız


Dış Cephe Sistemleri

Dış cephe sistemleri, teknolojik, kültürel ve toplumsal gelişmeler ve estetik anlayışın değişmesi ile ortaya çıkmıştır. Yapı bileşeni olarak kullanılması çelik ve donatılı betonun yapı sektöründe kullanılmasından sonra olmuştur. Giydirme cepheler, yüksek katlı binalarda kalın ve hantal beton duvarlar yerine ince bir cephenin olması hem bina yükünü azalması hem de yapının içindeki kullanım alanının genişlemesi sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. Giydirme cephe, üzerine etkiyen çevresel yükler ve kendi ağırlığından başka hiçbir yapısal yük taşımayan düşey bina kabuğu olarak tanımlanabilir. Giydirme cephe sistemleri henüz bir literatürünün olmaması ve üreticilerin kendi sistemlerine uygun gördükleri isimleri koymaları nedeniyle birçok sınıflandırması bulunmaktadır.

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistem Çeşitleri İçin Tıklayınız


Alüminyum Doğrama Nedir?

Alüminyum doğrama özellikleri ile diğer çerçeve ve sistemlerden ayrılır. Birbirinden farklı alüminyum plakaların işlenerek, çeşitli kullanım alanlarına sahip ürünlerin üretilmesi ile ortaya çıkan ürünlere verilen isme doğrama denilir. Bu kesilen ve işlenen plakalar en fazla 6 metre uzunluğunda olur. Alüminyum kapı, alüminyum çerçeve, alüminyum cam balkon sistemleri gibi kullanım alanları vardır. En çok tercih edilen kullanım alanı ise, cam balkon ve cam çerçevesi alanlarıdır. Üstelik sistemin ısı yalıtımı olanığı da bulunur.

Korkuluk Sistemleri

Korkuluk Sistemleri Çeşitleri İçin Tıklayınız


Küpeşte ve Alüminyum Korkuluk

Çok katlı binalarda bina girişlerinde, teras ve balkonlarda ya da merdiven sahanlıklarında güvenlik amaçlı uygulanan merdiven korkulukları ve küpeşte sistemleri, estetik değerler göz önünde bulundurularak ve özel bağlantı elemanlarıyla direnci güçlendirilerek üretilir. Korkuluk ve küpeşteler, alüminyum profiller üzerine istenen renk ile boyanarak ya da eloksallanarak projeye uygun dekore edilebilir. Ürünler, şantiyeye hazır paketler halinde gönderilir, montaj süresi çok kısadır ve montajın diğer tamamlanmış bölümlere zarar vermeyecek şekilde uygulanması sağlanır. İç ve dış mekanlarda, ihtiyaca yönelik küpeşte uygulamalarımızda her türlü özel projeye uygun, estetik çözümleri üretmekte ve uygulamaktayız. Deneyimli kadrolanmız ile paslanmaz ve alüminyum küpeşte sistemlerinde de camlı ve camsız modelleri tasarlama, üretme ve uygulama gücümüz ile yanınızdayız.

-Estetik ve kaliteyi birleştiren mükemmel görünüm

-Her mekanın atmosferine uygun çözümler

-Uygulama çeşitliliği

-Doğayla dost, geri dönüşüm özelliği

-Paslanmaz ve korozyona dayanıklı

-Sağlam ve hafif

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Galerisi İçin Tıklayınız


Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçeleri, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacı ile çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanıyor.

Teras Kapatma

Teras Kapama Galerisi İçin Tıklayınız


Teras Kapatma Nedir?

Teras katta üstü açık olan bölümlerin üstünün ahşap, cam veya başka bir yapı malzemesiyle kapatılmasıdır. Teras kapatmanın modelleri, genellikle cam teras kapatma, ahşap teras kapatma gibi kullanılan malzemenin cinsine bağlı olsa da bazı durumlarda firmaların geliştirmiş olduğu özgün modeller de bulunmaktadır. Teras kapatmanın faydaları: Mevsim şartlarının ağır olduğu yerleşim alanlarında aşırı yağmur ve kar yağışları nedeniyle bina eklentilerinden veya saçaklardan akan sular diğer dairelere zarar verir. Teras kapatma yoluyla buna bir son verilecektir. Öncelikle teras daire olmak üzere, bina ısısını korunmasına katkı sağlar. Soğuk havalarda soğuktan, sıcak havalarda da aşırı sıcaktan koruyacaktır. Teras kapatmanın bir diğer faydası yeni bir yaşam alanı sağlamasıdır. Dekoratif olarak olsun, terasta ek yapı unsurlarıyla örneğin terasta şömine, terasta barbekü uygulamaları olsun, yaşama keyifli anlar katılmasını sağlayacaktır.

Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri Galerisi İçin Tıklayınız


SİNEKLİK SİSTEMLERİ NELERDİR?

Sineklerin birçok hastalığa neden olan organizma ve çeşitli mikropları taşıması sebebiyle sinek, mücadele edilmesi gereken bir mikrop olarak görülmeye başlandı. Pencere, kapı, havalandırma boşlukları, balkon önlerine uygulanan sineklikler dışarıdan gelebilecek her türlü haşereye karşı korunmamızı sağlar.