Isıcamlı Sürme Sistem Cam Balkon

Gold Serisi
26 Şubat 2019
8 mm SÜRME CAM BALKON SİSTEMİ
27 Şubat 2019

Isıcamlı Sürme Sistem Cam Balkon

Isı Camlı Sürme Sistem
Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız

Isı Camlı Sürme Sistem Üretim Amacı

DOĞUŞ CAM BALKON:

BİRÇOK ALANDA KULLANILABİLEN VE TERCİH EDİLEN ISICAMLI EŞİKLİ SÜRME MODELİMİZ, UYGULANDIĞI MEKÂNLARA ŞIKLIK VE ZERAFET KATAR. İÇ VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNDE PANORAMİK BİR GÖRSELLİĞE SAHİP OLUP İMAR MEVZUATINA UYGUNDUR. ISI YALITIMI, SES VE YAĞMUR İZALASYONU SAĞLAYAN, İSTENİLDİĞİNDE SAĞA VE SOLA TOPLANABİLEN, KAYAR BİR SİSTEM OLDUĞUNDAN DOLAYI AÇILDIĞINDA YER KAPLAMAYAN, EŞYALARIN EN UÇ NOKTALARA KADAR YERLEŞİM KOLAYLIĞI SAĞLAYAN, DÖRT MEVSİM KULLANABİLECEĞİNİZ BU SİSTEM UYGULANDIĞI MEKÂNLARI BÜYÜTMEK, BALKONLARI EVE DÂHİL EDEREK GENİŞ ALANLAR OLUŞTURMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR ÜRÜNDÜR.

Isı Camlı Sürme Sistem  Cam Alternatifi

ISI CAMLI  ( SÜRME) MODELİMİZDE İSTEĞE BAĞLI 8mm, 10mm KAROLAJLI DEKORATİF CAMLAR KULLANILMAKLA BERABER, 20mm’e KADAR ISI VE SES YALITIMLI (4+10,5+4)(4+11+4)(5+9+5)(4+9+6)(5+9+6) vb. ISICAMLAR KULLANILABİLMEKTEDİR.

Isı Camlı Sürme Sistemin  Kullanıldığı Alanlar

BALKON KAPATMALARINDA, KIŞ BAHÇELERİ, HAVUZ ETRAFI, OTEL, TERAS, İÇ MEKÂN ARA BÖLMELERİNDE RESTAURANT, BİSTRO, CAFE VB. KAPATMALARINDA KULLANILABİLEN ALTERNATİFLİ BİR ÜRÜNDÜR.

Isı Camlı Sürme Sistem Ray Alternatifi

2 RAY, 3 RAY, 4 RAY VE 5 RAY ALTERNATİFLERİNE SAHİP OLUP, PROJE DURUMLARINA GÖRE BALKON KORKULUK ÜSTÜ, BETON PARAPET(KÜPEŞTE)ÜSTÜ VEYA DÜZ BİR ZEMİNE UYGULANABİLEN KURULUM ALTERNATİFLİ BİR SİSTEMDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir