10 mm Katlanır Cam Balkon
27 Şubat 2019
Paslanmaz Korkuluk
27 Şubat 2019

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum Camlı Korkuluk
Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız

Alüminyum Korkuluk Özellikleri

Evlerin merdivenlerinde, teraslarında, balkonlarında ve yapıların daha birçok bölümünde uygulanan, emniyeti sağlayan ve ortama hoş bir görünüm katmak amacı ile yapılan dekorasyon malzemesine korkuluk denmektedir. Alüminyum profillerin kullanılması ile yapılan korkuluklara ise alüminyum korkuluk denmektedir. Korkuluk kelimesi küpeşte kelimesi ile aynı anlama gelmektedir.

Sektör içerisinde kendini hep ileride görerek, yenileyen, kolay uygulanabilir modern tasarımlar ortaya koyan firma geçen her gün kendini yenilemeyi sürdürmektedir.

Alüminyum korkuluk sistemleri konusunda imalat, satış ve montaj hizmeti gibi faaliyetler Doğuş Alüminyum tarafından verilmektedir. Kaliteli ürünler imal edebilmek için yeni ve modern makine teknolojileri kullanılmaktadır. Her türlü küpeşte ve sarf malzemeleri temin edilmektedir. Özel ölçülerde ürün imalatı yapılmakta olup, yapıya göre farklı tasarımlar üretilmektedir. Her kesimin ihtiyacına ve zevkine yönelik ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Alüminyum Korkulukların Avantajları

  • Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi yerlere güzel bir görünüm katmakta ve uzun ömürlü olarak yapıların değerini artırmaktadır.
  • Malzemelerin temizliği anlamında hiçbir bakım gerektirmemektedir. Yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Paslanmaya sebebiyet vermez ve korozyona son derece dayanıklıdır.
  • Son derece sağlam ve hafif bir malzemedir.
  • Her yapıya uygun teknolojiler sunmaktadır.
  • İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Geri dönüştürülebilir doğayla dost bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir