Cam Balkon Soğuğu Geçirir mi?

Cam Balkon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
21 Şubat 2019
Orion Serisi
26 Şubat 2019

Cam Balkon Soğuğu Geçirir mi?

Cam balkon fikrinin ortaya çıkmasıyla birlikte, herkesin akıllarına tek bir soru geldi. Acaba soğuk alır mı? Aslında bu soruların birçok türevi de geliştirildi. Su alır mı, rüzgârı içeri alır mı? Akıllara gelen bu soruların cevabını bulmak ve şüpheleri bertaraf etmek için, bu konu hakkında yanlış bilinenleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlk yanlışlardan birisi, cam balkonların soğuk aldığıdır. Bu kesinlikle yanlış bir bilgidir. Cam balkonlar, sistem olarak birbirine geçmeli camlardan oluşur ve aralarında izolasyon vardır. Arada yer alan izolasyon, kesin olarak soğuğun bu tarafa geçmesine mani olur. Bunun haricinde bir diğer soru da, sızdırmazlığın olup olmadığıdır. Bu soru da aslında izolasyonla alakalıdır.

Sizi Balkona Bekliyoruz

İzolasyon açısından kusursuz olan bu sistem, sizlere dört mevsim keyif vaat ediyor. Kışın soğuğunda bile balkonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle sadece yaz aylarında serinlemek için değil, kış aylarında da dışarıda yağan karın ve yağmurun keyfini, evinizin balkonunda rahatça ve keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Dört mevsim sürecek keyif için, sizi balkona bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir